Telefon : +90-545-687-28-19 Eposta : solar-invento@inventoturkiye.com

Eğimli Çatı Montaj Sistemi

Eğimli Çatı Montaj Sistemi, güneş panellerini eğik bir çatı üzerine monte etmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içerir ve ticari ve konut tipi Güneş Enerjisi sistemleri için büyük esneklik sunar.
Bu sistem, çeşitli eğik çatılara çerçeveli güneş panelleri yerleştirmek için uygundur. Yenilikçi ray tasarımı ve önceden monte edilmiş bileşenler hızlı ve kolay kurulum sağlayacaktır.
Çeşitli çatı sabitleme bileşenleri, sistemin hem kalay hem de karo gibi eğimli çatılar için uygun olduğu anlamına gelir. Raylar isteğe bağlı olarak yatay olarak (yatay mod) veya dikey olarak (dikey mod) takılabilir.

Kiremit çatı güneş montaj sistemi

Modül sırası başına 2 yatay çapraz kiriş profili
Dikey modül montajı
Çatı kancalarını kullanarak altyapıya sabitleme
Orta, uç ve topraklama kelepçeleri

Metal çatı montaj sistemi

Metal sac çatı montaj sistemi oluklu sac, trapez metal sac ile çatı kaplama için uygundur. L Ayaklar, askı cıvatası, ayak opsiyonu için mevcuttur, böylece kurulum daha hızlı, rekabetçi ve güvenilir hale gelir.
Alüminyum L ayak, Kauçuk Ped, Eğilebilir Modül, Soket Kafa Vidası ve 1x Ahşap Vidayı içerir, Bileşenler önceden monte edilmiştir

Ayakta Dikiş Çatı Kancaları

Ayakta duran dikiş tavan kelepçeleri katlanmış dikiş tavanına montajı özellikle kolaylaştırır. Kelepçeler basitçe dikiş dikişlerine tutturulmuştur. Kelepçeler, çatı plakalarına nüfuz etmeden güvenli bir sabitleme sağlar ve asgari ağırlık ile maksimum istikrar sağlar. Tasarruf maliyeti için sadece kelepçe demiryolu kullanmadan kullanabilirsiniz.

You are donating to : Solar Invento Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
Loading...