Telefon : +90-545-687-28-19 Eposta : solar-invento@inventoturkiye.com

Fotovoltaik Kolon-Kiriş Cepheler / Yapısal

Yapısal direk ve kiriş cepheleri, standart direk ve kiriş çözümlerinin evriminde bir sonraki adımdır. Geleneksel seleflerinden farklı olarak, ticari ofis binaları, okullar ya da resmi devlet kurumlarının dış cephe kaplamaları olarak kullanımı keşfedilirken, estetik kaplama standartlarındaki çıtayı yükseltmiştir. Bu perde duvarları, IGU bağlantı elemanları, cephe boyunca tek bir cam oluşturacak şekilde dışarıdan görüldüğünde, çıkıntı oluşturmayan herhangi bir fikstür içermeyen, IGU eklemleri UV’ye dirençli silikon bileşikler ile kapatılan, direk ve kiriş çerçevesine tutturulmuştur.

Yapısal cephe sistemleri ile mümkün olan muhteşem görsel efektler, mimari tasarıma benzersiz estetik ve işlevsel değerler ekleyerek bir PV modülleri dolgu ile daha cesur hale getirilebilir.

Burada önerilen cephe sistemi güneş enerjisi santrali haline gelir; elektrik, yerinde yardımcı üniteler tarafından tüketilebilir veya elektrik şirketine satılabilir. Cephe dolguları olarak kurulan PV modülleri, sıcak yaz günlerinde binanın soğutma ihtiyacını azaltmak için güç üretir, düşük ısı iletimi sağlar (yüksek kaliteli IGU’ların aksine) ve doğrudan güneş radyasyonunu filtreleyerek konforu geliştirir.

Her bina projesine ayrı bir yaklaşımımız var, bu nedenle ürünlerimiz, geleneksel cephe cam sistemleri için tipik olarak herhangi bir performans kaybetmeden odaların iyi seviyelerde aydınlatılmasıyla aşırı enerji verimliliğine yardımcı olmaktadır.

Ticari olarak temin edilebilen yapısal direk ve kiriş cephe çözümleri, camdan cama olan PV modülleri ile mükemmel bir uyum içindeyken, direklerin enine kesitleri, üretilen enerjiyi kullanıcının yüküne aktarmak için kullanılan tüm elektrik kablolarını güvenle ve göz korkutmadan gizleyebilir.

Invento Enerji fotovoltaik modülleri, ticari olarak temin edilebilen yapısal alüminyumdan cam sistemlerinin çoğunluğu ile uyumlu doldurma panelleri, örn. Aluron, Aluprof, Yawal, Ponzio, Reynaers, Sapa, Wicona, Schuco, Aliplast, Rehau, Alusystem ve diğerleri.

Yapısal direk ve kiriş cephelerindeki PV modülleri:

Opak ve şeffaf bölümler için doldurma panelleri
Isı yalıtım bölmeleri
Ses yalıtım bölmeleri
PV modül paneli boyutları, bina mimari tasarımı, tasarımcının yönergeleri ve proje yatırımcısının taleplerine uyarlanmıştır. PV modülleri düzensiz şekiller veya açıklıklar ile üretilebilir.

You are donating to : Solar Invento Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
Loading...