Telefon : +90-545-687-28-19 Eposta : solar-invento@inventoturkiye.com

Fotovoltaik Teras Barınakları / Kanopiler

Alüminyum çerçeveli camdan yapılmış avlu ve konservatuar barınakları, doğanın tadını çıkarmaya ve evinizi doğal çevresi için açmanıza olanak tanır.

Barınak sisteminin ayrılmaz bir parçasını oluşturan IGU’lar, doğal dünyanın tadını çıkarmaya ve mevsim boyunca değişimlerine hayran kalmanıza yardımcı olur. Bu, yağmur, kar ve güneşten korunmanın benzersiz bir biçimidir. IGU’ların fotovoltaik sistemlerle entegrasyonu, yeşil güç üretmenin yararlarından faydalanır ve bu güç yerel olarak tüketilebilir, örn. Ev aletleri yada tüm ev gereksinimleri. Çatıdaki karın oluşmasını önlemek için NoFrost ısıtma bölmeleri ile camlı ve konservatuarların sırlı barınakları geliştirilebilir veya kışın iç mekana sıcaklık katılabilir.

Alüminyum, teras ve konservatuvar barınakları tasarımında ve yapımında en popüler materyaldir. Alüminyum ile çalışmak ve bakımı kolaydır. Hafiftir ve korozyona karşı direnir. Alüminyum teras sistemleri oldukça hava ve su geçirmezdir ve barınak gövdesini kolaylıkla oluştururlar. Alüminyum bölümlerden yapılmış bu yapılar çeşitli renklerde, örn. Eloksallı veya herhangi bir tonda RAL paletinde. Isı yalıtımlı çekirdekli alüminyum profiller, son derece yüksek ısı yalıtım performansı elde etmek için de kullanılabilir.

Gerekli ısı yalıtımında derecelendirilmiş IGU’lar ile kombine ediliyorsa, bu ikinci varyasyon, mevsimlik kullanım için kapalı alan alanını genişletmek için verandada konserve evleri inşa etmek için mükemmel bir seçimdir.

Konservatuvar mahfazaları ve veranda barınakları için camlar, ışığa duyarlı, güç üreten unsurlarla zenginleştirilebilir. Bunlara fotovoltaik (PV) hücreler denir ve cam tabakalar arasında lamine edilen bu tür PV hücrelerinin bir dizisi bir PV modülü oluşturur. Konservatuarlar ve veranda barınakları için tasarlanan PV modülleri, gerekli kalınlıkta temin edilebilir lamine emniyet camından yapılır. Bir modüldeki PV hücreleri arasındaki boşluğun değiştirilmesi, konservatuvar içinde veya barınak gölgelik altında farklı gölge efektleri üretmek için PV modül şeffaflığını değiştirir. Çeşitli cam veya PV hücrelerinin renklerini seçmek de estetik etkiyi arttırır.

BIPV özellikli avlu barınakları ve konservatuarlar, standart boyutları kurulum büyüklüğüne ve proje yatırımcısının taleplerine uygunsa, kullanıma hazır yapısal sistemlerle inşa edilebilir. Aksi takdirde barınak yapısının, mevcut şantiye boyutlarına göre uyarlanması gerekiyor ve burada, hizmetler inşa etmek için tasarımımızı yeniden size sunabiliriz.

You are donating to : Solar Invento Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
Loading...