Telefon : +90-545-687-28-19 Eposta : solar-invento@inventoturkiye.com

Hakkımızda

Kusursuz proje yönetimi

Anahtar teslim GES çözümlerinde EPC (Mühendislik, Tedarik ve Kurulum) deneyimimiz sayesinde projenizin tüm sorumluluğu SOLAR INVENTO uzman ekiplerinin güvencesindedir. Yüksek toplam ürün kalitesi, planlama ve zamanlama taahhütleri ile optimum sistem veriminiz güvencemiz altındadır.

Performans garantileri

İlgili tüm kritik sertifikasyonlara sahip olan ürünlerimiz ve tedarikçilerimiz hem SOLAR INVENTO mühendisleri tarafından hem de dünyaca tanınmış TÜV, VDE ve SGS gibi bağımsız enstitüler tarafından düzenli olarak denetlenmektedirler. Kapsamlı ve hassas kalite kontrol güvencelerimiz ile üstün EPC yetkinliğimiz sayesinde GES yatırımlarınızı son derece güvenli kılacak uzun-dönem ürün ve sistem performans garantileri sunmaktayız.

Tecrübe, özgüven ve Alman mühendisliği

25 yılı aşan sektör deneyimimiz ile dünya çapında öncü sistem uygulayıcılarından birisi olarak anahtar teslim sistem uygulamalarında tüm iklim koşulları ve zemin şartlarına uygun çözümlerle hizmetinizdeyiz. Bugüne kadar dünya çapında kurulu gücü 5 GW’ı aşan sistem kurulumlarımız bunun en anlamlı ve isabetli göstergesidir.

Güçlü finansal konum ve operasyonel esneklik

Dinamik profesyonel şirketi yapısı sayesinde hızlı karar mekanizması ve operasyonel esnekliğe sahip SOLAR INVENTO 2012’de ki 2.650 milyon Dolar’lık satış geliri ile sektördeki konumunu güçlendirmiştir.

25 yıllık istikrarlı ve stratejik büyüme ile dünya çapında 300 çalışan ve 8 temsilciliğimiz bulunmaktadır. SOLAR INVENTO Türkiye 100% bir INVENTO kuruluşudur. Güçlü finansal yapımız ve uzman işgücü kaynaklarımızla sanayi ölçekli büyük proje kurulumlarında nitelikli, güvenilir ve ETKB standartlarına uygunluk garantisi ile EPC çözümleri sunmaktayız.

Sürdürülebilir “İşletme ve Bakım”

Hızlı ve etkin operasyonel müdahale yeteneğimiz ve 25 yıla varan tesis ve toplam ürün garantilerimiz sayesinde yatırımlarınızın uzun dönemli işletme ve bakımı konularında önemli zaman ve kaynak tasarrufları sağlamaktayız. SOLAR INVENTO İşletme ve Bakım (Operation and Maintenance) Anlaşması ile, işletim ömrü süresince sisteminizin sorunsuz operasyonunu da güvencemiz altına almaktayız.

SOLAR INVENTO – Felsefemiz

SOLAR INVENTO’da farklı altyapılardan gelen pek çok kişi kuruluş ilkelerimizin sağladığı birleştirici temelde birlikte çalışır.

Vizyonumuz

Güneş enerji teknolojisini tüm dünyaya yaymak

 • yaşanabilir bir dünya için çevreyi korumak,
 • insanoğlunun hayat şartlarını iyileştirmek ve
 • hammadde kaynaklarını korumanın yanı sıra
 • sürdürülebilir, çevre dostu ve
 • sorunsuz enerji tedariği sağlamak.

Güneş enerjisinden elektrik üretmek için gereken bileşenlerin ve kullanıma hazır sistemlerin sağlayıcısı olarak pazar liderliği.

Misyonumuz

Dünya çapındaki müşterilerimize, ortak değerlerimize, yönetim ve işletme ilkelerimize dayanan ileri teknoloji fotovoltaik sistemler sağlamak.

Değerlerimiz

 • Etik / Ahlaki
  İnsana, çevreye ve doğaya istisnasız saygı göstermek
 • Dürüstlük
  Herkese karşı samimi ve dürüst olmak
 • Kalite ve Güvenlik
  İnsanoğlu ve çevre, ürünler ve onların kullanımı konusunda, birlikte en ideali başarmak
 • Sorumluluk
  Çevreye karşı sorumluluk ile hem çalışan hem de müşteri memnuniyeti
 • İnsanlık
  Sosyal ve kurumsal yükümlülükler değerlidir.
 • Mükemmellik
  Seçkin bir şirket olmak için olağanüstü çaba sarf etmek.

You are donating to : Solar Invento Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
Loading...