Telefon : +90-545-687-28-19 Eposta : solar-invento@inventoturkiye.com

Solar Invento Blog

Bu, tekli bir blog yazısıdır. Görüşlerinizi yazabilirsiniz, kayıt yaparak!
25
Kas

Hexagonal (Altıgen) Fotovoltaik Cam

1.- Şimdi Denver kentinde eşsiz mimarisiyle bir biyo-mimetik piramit yükselmekte. Bu ikonik tasarım nereden ilham alınarak yapıldı?

Denver Botanik Bahçesi, mükemmel mimarisiyle her zaman önemli olacaktır. Baskın orta modern tasarımıyla, bilimsel Piramit yapısıyla, istedik ki gelen ziyaretçiler acısından karizmatik ve dayanılmaz olsun. Binanın kendisi biyo-mimetik teknoloji kullanmakta olup, içerik olarak polenler, Rocky Daglarının tektonik plakaları ve tabiki güneş hakkında birçok hikayeyi anlatıyor.

2.- Projeyi özel yapan nedir? Bu yeni bina tasarımı ziyaretçileri ile etkileşiyor mu?

Bu Piramit ziyaretcilere, Colorado daki ekosistem ve dünyadaki benzerleri hakkinda ögretiler sunmakta. Isiklandirma ve titresimler, Piramit icerisinde mevcut hava kosullari tarafindan dogal olarak olusturulmakta.

3.- Solar Invento’nun ürettiği Hexagonal (Altıgen) Fotovoltaik Camlar ile çalışma yapıldı. Solar Invento’nun projeye katkısını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Solar Invento ile çalışmak harikaydı. Bize özel Hexagonal (Altıgen) Fotovoltaik paneller gerektiğinde, Solar Invento onları üretecek tek şirket oldu karşımızda. Solar Invento tasarımda ve konstrüksiyonun tamamlanmasında sonsuz katkılarda bulundu.

Leave a Reply

You are donating to : Solar Invento Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
Loading...