Telefon : +90-545-687-28-19 Eposta : solar-invento@inventoturkiye.com

İNSAN KAYNAKLARI

Kariyer Fırsatı (Fotoğraflı CV göndermelisiniz.)
Mimar
PROJE UYGULAYICI

Yaratıcı fikirlere sahip, İngilizce okuyup yazabilen, Lumion, Autodesk, Sketchup kullanabilen, 3D modelleme yapabilen, güler yüzlü ve pozitif çalışma arkadaşları…

Elektrik Mühendisi
Solar Proje Uzmanı

İngilizce okuyup yazabilen, solar projelendirme de mevzuatlara hakim, profesyonel diyaloglarda bulunabilecek, güler yüzlü ve pozitif çaışma arkadaşları…

İnşaat Mühendisi
PROJE UYGULAYICI

Yaratıcı fikirlere sahip, İngilizce okuyup yazabilen, solar projelendirme de mevzuatlara hakim, profesyonel diyaloglarda bulunabilecek, güler yüzlü ve pozitif çaışma arkadaşları…

Makine Mühendisi
PROJE UYGULAYICI

Yaratıcı fikirlere sahip, gerekli programları profesyonelce kullanabilen, İngilizce yazıp konuşabilen, projelerin sürdürülmesinde aktif rol üstlenebilecek, pozitif kişisel özelliklere sahip çalışma arkadaşları..

Satış Müdürü
Pazarlama Departmanı Yöneticisi

Konusunda uzman ve yüksek beceriye sahip, İngilizce konuşup yazabilen, pazar planlaması, ve bayilik oluşturma becerisi bulunan, pozitif, ekibini çok iyi motive edebilecek ve prezentasyon yapabilecek çalışma arkadaşları..

Büyük Müşteri Danışmanı
Satış Planlama Uzmanı

Büyük işletme, fabrika ve kurumsal şirketler ile satış görüşmelerini organize edecek, İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerini iyi düzeyde konuşup yazabilen, deneyimli, profesyonel çalışma arkadaşları arıyoruz!

Satış Şefi
Pazarlama Departmanı

İyi bir yönetici, takım ruhuna sahip, İngilizce konusup yazabilen, planlanan hedefleri maksimum ölçüde realize edebileceğine güvenen, pozitif çalışma arkadaşları..

Satış Danışmanı
PAZARLAMA DEPARTMANI

Temsil ettiği şirketi temsil etme yetisine sahip, İngilizce konusup yazabilen, takım disiplinine ve çalışma saatlerine uyumlu, güler yüzlü, pozitif çalışma arkadaşları..

Tasarımcı ve Grafiker
Kreativ Departman

Adobe Creativ Could, Lumion, Sketchup, Autodesk kullanabilen, İngilizce yazıp konuşabilen, çalışma disiplinine ve takım çalışmasına uyumlu, pozitif çalışma arkadaşları…

Biz herşeyi birlikte iyi yaparız!

Solar Invento, takım arkadaşları ile başarılabilmesi oldukça zor projeleri dünyanın çeşitli ülkelerinde başarıyla yürütmüş ve yürütmektedir. Slikon teknolojisinden yararlanarak ürettiğimiz Fotovoltaik Cam ile binaların yapımında devrim niteliğinde yenilikler sunmaya devam etmektedir, Solar Invento. Bu, yüksek teknoloji ve uzman mühendislik hizmeti gerektiren bir yapılanmayı zorunlu kılıyor. İşte bu nedenlerden dolayı, profesyonel ve işinde uzman çalışma arkadaşları ile beraber yürümek istiyoruz. Türkiye deki oluşumumuzda sizler de yer alabilirsiniz! Ancak başarıyı ve yüksek hedefleri öngörüyorsanız!

Performans100%
Planlama98%
Uygulama100%
Hedef Realizasyonu95%

You are donating to : Solar Invento Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
Loading...