Telefon : +90-545-687-28-19 Eposta : solar-invento@inventoturkiye.com

Kurulum ve Kontrol

Planlama99%
 1. 1. Tavsiyeler
  Güneş Enerjisi İnşaatları, her proje için özel tavsiyeler vermek için yeterli zaman almaktadır.
 2. 2. Enerji ihtiyaç analizi
  Güneş Enerjisi İnşaatları, şirketiniz için güneş enerjisi yüklemek için uygun maliyetli olup olmadığını hesaplar. Enerji ihtiyaçlarınızı tüketim temelinde analiz edeceğiz.
 3. 3. Siteyi ziyaret etme
  Enerji analizine bağlı olarak, güneş enerjisinin sürdürülebilir olduğundan emin olmak için yeterli çatı alanınızın veya diğer alanınızın olup olmadığını hesaplayacağız. Analiz numaraları, Güneş İnşaat ekibinin güneş enerjisiyle ne kadar tasarruf edebileceğinizi görmesine izin verecek.
 4. 4. İnşaat işlemleri
  Güneş Enerjisi İnşaatları, güneş enerjisi sistemleri için kısıtlamaların mevcut olup olmadığını belirlemek için yerel belediyeye başvuracaktır. Yerel kurallara bağlı olarak izinleri ayarlayacağız.
 5. 5. Planlama ve ürün seçimi
  Güneş İnşaatları, hangi güneş ürünlerinin projelere en uygun olduğunu, ürünlerin yerleştirilmesini, demirbaşları, dönüştürücüleri vb. Araştırır. Size, yapı mimarisine, estetik çekiciliğe, enerji hedeflerine vb. Ilişkin isteklerini aklınızda tutarız.
 6. 6. Tasarım
  Güneş Enerjili İnşaatlar, projeniz için en çok kar sağlayan planlama bölümünden ürünlerle birlikte bir kurulum planı sunacaktır.
 7. 7. Finansman ve sübvansiyonlar
  Güneş Enerjisi İnşaatları, mevcut bütün sübvansiyonları araştıran kişiselleştirilmiş servisleri garanti eder. Gerekirse güneş / pv sistemi için finansman sağlanabilir. Birlikte en ilginç finansman çözümlerine bakacağız.
 8. 8. Kurulum ve kontrol
  Yükleme tamamlandıktan sonra bizim montajcılar para birimi ve gerilim ölçümleri ile elektrik tesisatlarının birinci sağlık kontrolü yapacağız. Bundan sonra yerel bir yetkili elektrikçiden, güneş / pv sistemi bağlandığında sistemi tamamen kontrol etmesi istenecektir. Çoğu güneş tesisatı bu kontrolü gerektirir ve Güneş Enerjisi Konstrüksiyon ekibi ekibi bunu yerel elektrik tedarikçinize iletir.
 9. 9. Enerji tedarikçisine raporlama
  Güneş Enerjisi İnşaatları taksimi güç sağlayıcınıza iletir.
 10. 10. Bakım
  Projenin kurulumundan sonra Güneş Enerjisi İnşaat ekibi size en yüksek derecede güneş enerjisi elde etmek için en uygun bakım hakkında bilgi verecektir.
99%

Planlama

You are donating to : Solar Invento Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
Loading...